سوالات متداول بیمه نامه آتش سوزی

سوالات متداول بیمه آتش سوزی 

1-    آیا در صورت وقوع آتش سوزی خسارت وارده به نرم افزارها و اطلاعات موجود در کامپیوترها جبران میشود ؟

خیر مگر اینکه در این خصوص توافق خاصی بین بیمه گر و بیمه گذار صورت گرفته باشد

ماده 30 شرایط عمومی بیمه آتش سوزی :  مسكوكات , پول , اوراق بهادار, اسناد , فلزات قيمتي به هر شكل , جواهرات و مرواريد, سنگهاي قيمتي سوارنشده , هرگونه اسناد و نسخ خطي و همچنين هزينه بازسازي نقشه , جمع آوري مجدد اطلاعات و يا تنظيم دفاتر بازرگاني تحت اين بيمه نامه پوشش ندارد مگر آن كه صراحتا" خلاف آن شرط شده باشد.

2-    آیا میتوانم فقط بیمه زلزله انجام بدهم بدون اینکه بیمه آتشسوزی داشته باشم ؟

خیر خطر زلزله جزو خطرات فرعی بیمه نامه آتش سوزی محسوب میگردد و به تنهایی ارایه نمی گردد و بیمه گذار باید بیمه آتش سوزی را خریداری کند تا بتواند خطر زلزله را به عنوان خطر فرعی خریداری کند 

 3- سرمایه بیمه نامه یک آپارتمان 100 متری  به ارزش متری 5/000/000 تومان و کلا پانصد میلیون تومان چگونه محاسبه میشود ؟ 

از آنجاییکه ارزش آپارتمان با در نظر گرفتن ارزش زمین متری پنج میلیون تومان معامله میشود و در صورت وقوع آتش سوزی یا زلزله زمین از بین نمی رود لذا در بیمه نامه های آتش سوزی مبنای محاسبه بهای تمام شده ساخت ساختمان در نظر گرفته میشود که با توجه به کیفیت ساخت بین یک الی دو میلیون تومان متغییر خواهد بود و البته ارزش اثاثه و لوازم داخل منزل هم بصورت جداگانه در نظر گرفته میشود 

چناچه سوالی در مورد بیمه دارید که در سوالات متداول طرح نشده است.لطفا از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.

نام و نام خانوادگی
Invalid Input

ایمیل(*)
Invalid Input

موبایل(*)
Invalid Input

انتخاب مجموعه(*)
Invalid Input

پرسش خود را وارد نمایید(*)
Invalid Input

پل ارتباطی

تلفن : 44001971-021
 
همراه : 09121481462
فکس : 44057215-021
آدرس : تهران ، غرب تهران ، فلکه دوم صادقیه ، خيابان آیت الله كاشاني  بين خيابان اباذرومهران پلاك 67 واحد 4

فرم ارتباط با ما