بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران
021-44001971
بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران

بیمه نامه آتش سوزی

طیف وسیع خدمات بیمه آتش سوزی را از بیمه ایران دریافت نمایید...

بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی،انفجار و ترکیدگی لوله آب

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Bimehsara Com FireLiability

 

بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی ، انفجار و ترکیدگی لوله های  آب و فاضلاب

تصور کنید آپارتمان شما بدلیل خاموش شدن شعله گاز و انفجار گازهای منتشر شده دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش به آپارتمان همسایه بالایی سرایت کرده است در چنین حالتی شما مسئول جبران خسارت های وارد شده به همسایه طبقه بالایی خود هستید و فقط در صورتی میتوانید خسارت وارد شده را از شرکت بیمه دریافت کنید که بیمه آتش سوزی را به همراه پوشش بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی ، انفجار و ترکیدگی لوله آب و فاضلاب راخریداری کرده باشید 

تصور کنید لوله آب آپارتمان شما سوراخ شده و نشت آب باعث خرابی سقف همسایه طبقه پایین و همچنین آپارتمان شما گردیده است در چنین شرایطی اگرعلاوه بر بیمه آتش سوزی  پوشش بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی و ترکیدگی لوله آب را داشته باشید شرکت بیمه خسارت همسایه طبقه پایین شما را پرداخت میکند و در غیر اینصورت پرداخت خسارت امکان پذیر نیست . همچنین برای دریافت خسارت های وارد شده به آپارتمان خودتان می بایست پوشش ترکیدگی لوله آب را داشته باشید.

به عبارت دیگر برای اینکه خیال تان راحت باشد توصیه میشود همزمان با خرید بیمه آتش سوزی پوشش های تکمیلی زیر را هم خریداری نمایید :

1- پوشش ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

2- پوشش مسئولیت ناشی از آتش سوزی ، انفجار و ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب  

در این پوشش خسارت های مستقیم وارد به اشیاء تحت مالکیت یا اموال در تصرف قانونی همسایگان که ناشی از آتش­سوزی، انفجار، ترکیدگی لوله آب و فاضلاب محل مورد بيمه باشد پرداخت میگردد .  

1- مبلغ خسارت  با اطلاع بیمه ­گذار مستقیماً از طرف بیمه ­گر به زیاندیده پرداخت خواهد شد و میزان خسارت پرداختی از سرمایه بخش بیمه مسئوليت کسر می­گردد. در صورت پرداخت تمامی سرمایه پوشش مذكور، بیمه ­گر در قبال همسايگان بیمه­ گذار تعهدی نخواهد داشت.

 2- تعهد بيمه ­گر در يك يا چند حادثه در طول اعتبار بيمه ­نامه، حداكثر معادل 50% سرمایه بیمه شده مندرج در بيمه ­نامه اصلي مي­باشد. 

3- چنانچه در صورت وقوع حادثه­ اي، خسارت به بيش از يك همسايه وارد شود، تعهد فوق­ الذكر در بين تمامي همسايگان زيان­ديده به نسبت تقسيم مي­گردد. بديهي است مجموع خسارتهاي پرداختي به تمامي همسايگان زيان­ديده از حداكثر تعهد بیمه گر که در بیمه نامه مشخص شده است تجاوز نخواهد نمود.

 استثنائات بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی ، انفجار و ترکیدگی لوله های  آب و فاضلاب:

1) خسارت وارد به اموال اشخاص ­ثالث موجود در محل مورد بيمه و نزد بیمه­ گذار، مگر آن که در بيمه­ نامه شرط ديگري شده باشد.

2) خسارتهای ناشی از عمد و یا تقلب بیمه ­گذار و کارکنان و نمایندگان و شرکای وی.

3) بیمه­ گذار مجاز نیست بدون موافقت بیمه ­گر در مورد مسئولیت هایی که طبق این بیمه­ نامه مورد تأمین می­باشد تعهدی در قبال مدعی به عهده گیرد و یا وجهی به وی بپردازد یا درخصوص میزان تعهد بیمه ­نامه توافق نماید در غیر اینصورت بیمه ­گر مجاز است از پرداخت قسمتی یا تمامی خسارت خودداری نماید.

 فرانشيز:

از كليه خسارتهاي تركيدگي لوله آب و فاضلاب معادل 10 درصد خسارت به عنوان تعهد بيمه ­گذار كسر خواهد شد.

 

خرید بیمه نامه 

 

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

فرم ارتباط با ما

Call Now Button
No Internet Connection