بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران
021-44001971
بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران

بیمه نامه آتش سوزی

طیف وسیع خدمات بیمه آتش سوزی را از بیمه ایران دریافت نمایید...

هزینه پاکسازی در بیمه آتش سوزی چیست

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Bimehsara Com FireCleaning


هزینه پاکسازی:

پس از خاموش شدن شعله های وحشی آتش و آرام گرفتن رقص بیرحمانه زبانه های آتش علاوه بر غم و اندوه زیاندیده مقدار زیادی خاکستر و نخاله و ضایعات به جا می ماند .ضایعات مذکور میتواند میراث شوم زلزله ، سیل و یا طوفان نیز باشد.
جمع آوری و انتقال ضایعات و خاکسترهای باقیمانده معمولا مستلزم پرداخت هزینه هایی است . هزینه هایی از قبیل تخریب باقیمانده ساختمان های ویران شده ، کرایه جرثقیل برای جابجایی ستون ها و تیر آهن های دفرمه شده و اجسام سنگین ، کرایه حمل بار توسط کامیون ، حقوق کارگران برای جمع آوری و نظافت محل و ...

هزینه های فوق در حالت عادی جزو تعهدات بیمه آتش سوزی نیست و بنا به درخواست بیمه گذار و با انتخاب پوشش هزینه پاکسازی و پرداخت حق بیمه اضافی میتوان این قبیل هزینه ها را از شرکت های بیمه دریافت کرد . حداکثر سقف تعهد شرکت های بیمه برای جبران هزینه پاکسازی ناشی از خطرات بیمه شده 20% سرمایه بیمه نامه است که توسط بیمه گذار در زمان تکمیل فرم پیشنهاد تعیین میگردد و مقدار تعیین شده در داخل بیمه نامه آتش سوزی صادره درج میگردد . با توجه با اینکه حق بیمه مربوط به پوشش هزینه پاکسازی بسیار اندک می باشد (نرخ هزینه پاکسازی نصف نرخ بیمه آتش سوزی است ) به همه بیمه گذاران توصیه میشود در زمان خرید بیمه آتش سوزی و خطرات تکمیلی نسبت به خرید این پوشش اقدام نمایند .

نویسنده : جواد قبادی

خرید بیمه آتش سوزی 

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

فرم ارتباط با ما

Call Now Button
No Internet Connection