بیمه حوادث زائرین عتبات عالیات بیمه ایران

چاپ

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 
Bimehsara Com ArbaeinAccidents
 
 
 
 

بیمه حوادث زائرین عتبات عالیات بیمه ایران (انفرادی)

 

حرکت عظیم عاشقان امام حسین(ع) از سرتاسر ایران به سمت کربلا در اربعین هر سال علاوه بر جلوه های شورانگیز عشق حسینی همراه با خطراتی برای زائرین در مسیر راهپیمایی نیز هست .بیمه ایران با هدف حمایت از زائرین کربلا اقدام به طراحی و ارائه بیمه نامه حوادث زائرین عتبات عالیات در دو حالت انفرادی و گروهی نموده است .

موضوع بیمه نامه :

جبران غرامت فوت ، نقص عضو یا از کارافتادگی دائم کلی یا جزئی ، جبران هزینه های پزشکی ناشی از حادثه و جبران غرامت فوت ناشی از عملیات تروریستی و بیوتروریستی در طول 24 ساعت در طول مدت بیمه در سفر به عراق
تعهدات بیمه نامه :
الف : جبران غرامت فوت و نقص عضو دائم (جزئی و کلی ) ناشی از حوادث مشمول بیمه حداکثر     500/000/000 ریال
ب:   جبران غرامت فوت ناشی از عملیات تروریستی و بیو تروریستی در کشور عراق حداکثر           1/000/000/000 ریال
ج :   جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه حداکثر تا مبلغ                                  50/000/000 ریال
مدت بیمه نامه :
مدت بیمه 15 روز
پوشش بیمه ای این بیمه به محض خروج از خاک جمهوری اسلامی ایران و ورود به خاک عراق آغاز و به محض خروج از خاک عراق و ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران خاتمه میابد مشروط بر اینکه این مدت از تاریخ پایان بیمه نامه (15 روز ) بیشتر نباشد .
حق بیمه حوادث زائرین (انفرادی) :

حق بیمه هر نفر 185/000 ریال

بیمه حوادث گروهی ویژه کاروان های زیارتی :

بیمه حوادث گروهی مناسب برای کاروان های زیارتی که به صورت آزاد و مستقیم اقدام به اعزام زائر به عتبات عالیات میکنند . در این بیمه نامه پس از عقد قرارداد بین بیمه ایران و رییس کاروان باید قبل از اعزام مشخصات زائرین همراه با حق بیمه تحویل شرکت بیمه گردد . 
1- مبنای محاسبه مدت پوشش بیمه ای بیمه شدگان ، مهر ورود و خروج اداره گذرنامه نیروی انتظامی کشور در مبادی ورودی و خروجی کشور است .
2- در این بیمه نامه خطرات جنگ ، شورش ، انقلاب ، بلوا ، اعتصاب ، قیام ، آشوب ، کودتا ، اقدامات احتیاطی و انتظامی ، عملیات تروریستی و بیو تروریستی ، زمین لرزه ،  آتش فشان و فعل و انفعالات هسته ای پوشش دارد .

Bimehsara Com Karavan


خرید بیمه حوادث اربعین به صورت انفرادی:

جهت خرید بیمه حوادث انفرادی اربعین بیمه ایران لطفا فرم زیر را تکمیل کنید . بیمه نامه پس از صدور برای شما ایمیل خواهد شد .مسئولین محترم کاروان های زیارتی برای عقد قرارداد بیمه حوادث گروهی زائران با شماره تلفن 02144001971 تماس بگیرند .

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
0 ریال
Invalid Input

 
 
برچسب ها: , , , , , , , , ,
No Internet Connection