بیمه مسافرین ورودی به ایران

بیمه مسافرتی ایرها - بیمه مسافران ورودی به ایران

(IRHA : IRAN HEALTH ASSISTANCE)

بیمه مسافرتی ایرها یا بیمه حوادث و درمان و امداد مسافران ورودی به ایران مجموعه ای از خدمات متنوع بیمه ای را به مسافران ورودی به ایران عرضه می نماید . بیمه مسافرتی بیمه ایران مورد قبول کلیه سفارت خانه های جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان می باشد و مسافرانی که قصد سفر به ایران را دارند می توانند از خدمات این بیمه بهره مند شوند .در بیمه ایرها چنانچه بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه نامه دچار صدمات بدنی ناشی از حادثه یا بیماری ناگهانی و یا قرنطینه اجباری گردد بیمه ایران متعهد به پرداخت خسارت طبق شرایط زیر خواهد بود .

بیمه شده : کلیه جهانگردان و گردشگران خارجی تحت پوشش بیمه ایران که به صورت انفرادی و یا گروهی به منظور زیارت ، سیاحت و یا سایر امور به ایران وارد می شوند .

صدمات بدنی : صدمات بدنی ناشی از عوامل قهری ، ناگهانی ،خارجی و قابل رویت غیر از بیماری که پس از ورود بیمه شده به ایران بروز نموده و موجب درخواست امداد از طرف بیمه شده شود .

بیماری : عارضه ناگهانی و غیر قابل پیش بینی که ابتلای به آن و یا آغاز و منشا آن پس از ورود به ایران بوده و موجب درخواست امداد از طرف بیمه شده یا نمایندگان وی شود.

بیمه مسافرتی ایرها - مزایا :

1- پرداخت هزینه های پزشکی :

پرداخت هزینه های پزشکی ، جراحی و درمان مسمومیت ها حداکثر تا سقف 10/000 یورو .

پرداخت هزینه های پزشکی شامل هزینه های جراحی بیمه شده.

پرداخت هزینه های فوریت های پزشکی شامل ویزیت اولیه ، خدمات تصویر برداری و آزمایشگاهی ، هزینه های دارویی ، جراحی های سرپایی ، فیزیوتراپی و انتقال مصدومان و بیماران به مراکز پزشکی مربوطه ناشی از حوادث از قبیل سوانح و مصدومیت های ناشی از رانندگی.

پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از مسمومیت ها از جمله مسمویت های ناشی از فاسد شدن مواد غذایی.

فرانشیز : فرانشیز هزینه های پزشکی 25 یورو و یا معادل ریالی آن در هر خسارت به استثنای موارد مربوط به صدمات بدنی یا بستری شدن بیمه شده حداقل به مدت 24 ساعت خواهد بود

2- انتقال پزشکی :

در صورتی که بیمه شده در مدت اعتبار بیمه نامه دچار صدمات بدنی ناشی از حادثه یا بیماری ناگهانی و یا قرنطینه اجباری گردد بیمه ایران خدمات زیر را سازماندهی و هزینه های آن را پرداخت خواهد نمود .

پذیرش و انتقال پزشکی بیمار به نزدیک ترین مرکز درمانی مجهز یا بازگرداندن وی به کشور متبوعه خویش تحت مراقبت های پزشکی

پرداخت هزینه ی فوریت های پزشکی و انتقال بیمار و مصدوم به مراکز پزشکی مربوطه و نیز در صورت نیاز پذیرش و انتقال ایشان به مراکز درمانی مجهزتر از روش های مختلف قابل دسترس مثل راه های زمینی،هوایی و دریایی

3-پشتیبانی اطلاعاتی :

در موارد فوریت های پزشکی بیمه ایران اطلاعات مورد نیاز بیمه شده از قبیل نشانی بیمارستان ها ، مراکز جراحی محدود و دیگر مراکز تخصصی جهت بیماران و مصدومان را در اختیار وی قرار داده و توصیه های لازم را ارائه خواهد کرد

4- بازگرداندن جسد متوفی :

در صورت فوت بیمه شده بیمه ایران تمهیدات لازم برای انتقال و یا بازگرداندن جسد را اتخاذ نموده و هزینه های مربوط به آماده سازی و تهیه تابوت بازم برای حمل و انتقال جسد به نزدیک ترین فرودگاه و هزینه های مربوط به انتقال آن به محل اقامت وی در کشور متبوعش را تقبل می نماید .

5- بازگرداندن کودکان بی سرپرست :

هرگاه هنگام وقوع حادثه بیمه شده به موجب خدمات امداد مربوط به انتقال پزشکی یا بازگرداندن جسد از ایران قادر به سرپرستی کودک همراه زیر 15 سال خود نباشد بیمه ایران تمهیدات لازم جهت بازگرداندن کودک به کشور متبوعه را فراهم خواهد آورد .

6- معاضدت حقوقی :

ارائه راهنمایی های لازم و معاضدت در دعاوی حقوقی و کیفری ناشی از حوادث رانندگی در طی اقامت در ایران حداکثر معادل ریالی 250 یورو

7- راهنمایی برای جایگزین کردن مدارک مفقود شده :

در صورت گم شدن مدارک مهم مسافرتی از قبیل گذرنامه ، ویزا ، بلیط هواپیما بیمه ایران راهنمایی های لازم جهت اقدام مقتضی برای جایگزین نمودن مدارک را تقبل خواهد نمود

8- پرداخت هزینه های انتقال همراه از کشور مبداء در شرایط ویژه :

در صورتی که بیمه شده به علت حادثه یا بیماری مشمول این بیمه نامه بیشتر از 10 روز در بیمارستان بستری شود بیمه ایران مخارج انتقال یکی از اعضای بلافصل خانواده وی از کشور محل اقامت بیمه شده را پرداخت خواهد نمود (هزینه رفت و برگشت به محل بستری شدن بیمه شده )

 

استثنائات بیمه مسافرتی ایرها :

1- بیمه گذارانی که بیشتر از 92 روز متوالی در هر دوره سفر داخل ایران باشند مشمول خدمات این بیمه نامه نخواهند بود.

2-هزینه های درمانی که بیمه شده به طور مستقیم و یا به نیابت بدون اعلام و کسب موافقت قبلی از بیمه ایران متحمل شده است مشمول تعهدات بیمه گر نمی باشد .

3- عوارض ناشی از انرژی درمانی.

4- عوارض ناشی از معالجات انجام یافته قبلی در کشور محل اقامت بیمه شده.

5- موارد ناشی از اقدامات پیشگیری یا واکسیناسیون.

6-عوارض ناشی از فیزیوتراپی ،آفتاب درمانی و درمان به منظور زیبایی ، معالجه از طریق چشمه های آب معدنی.

7- موارد ناشی از بیماری موجود ، ابتلا مجدد به بیماری مزمن و یا ادامه ی وضعیتی که بیمه شده از آن مطلع بوده و یا برای آن تحت درمان بوده یا می باشد ، دوران نقاهت جزیی از دوران بیماری محسوب میشود .

8-موارد ناشی از جنگ ، تجاوز نظامی ،اقدام دشمن خارجی ، عملیات خصمانه (خواه جنگ اعلام شده یا نشده باشد ) یاغی گری و عملیات تروریستی.

9- موارد ناشی از صدمات عمدی وارده به خود یا شرکت در اعمال جنایی.

10- موارد ناشی از شرکت بیمه شده در شرط بندی حرفه ای ، مسابقات اسب دوانی ، مسابقات دوچرخه سواری و هر نوع مسابقه یا نمایش موتوری.

11- موارد ناشی از شرکت بیمه شده در زد و خورد مگر در حالت دفاع از خود.

12- موارد ناشی از تمرینات ورزشی حرفه ای یا تمرین به منظور شرکت در مسابقات رسمی و یا نمایش.

13- مواردی که بر اثر یا به واسطه تجزیه مواد رادیو اکتیو ناشی از تشعشعات سوخت هسته ای یا مواد رادیو اکتیو سمی قابل انجار حادث شده ، یا موارد خطرزا از هر مجتمع هسته ای قابل انفجار یا هر پدیده هسته ای که مستقیما یا به طور غیر مستقیم ایجاد شده باشد.

14- عوارض ناشی از بیماری های مزمن یا ادامه دار یا شرایطی که بیمه شده قبلا از آن آگاهی داشته و قبل از شروع دوره پوشش بیمه ای به خاطر آن تحت معالجه قرار گرفته و سبب درخواست کمک توسط بیمه شده یا نمایندگان وی گردد . (دوران نقاهت جزو دوران بیماری محسوب میشود ).

15- عوارض ناشی از بارداری در خلال سه ماه مانده به زمان مورد انتظار زایمان و یا سقط جنین اختیاری.

16- عوارض ناشی از بیماری های روانی و جنون.

17- عوارض ناشی از آثار جزیی و یا کلی مصرف مشروبات الکلی و داروهای روان گردان و مواد مخدر به استثنای داروهایی که تحت نظر پزشک صلاحیت دار تجویز و مصرف شده باشد .

18- مرگ ، جراحات بدنی یا بیماری ناشی از خودکشی یا هرگونه اقدام به عمل مشابه.

19- موارد ناشی از شرکت یا حضور در مسابقات حرفه ای ، کوه نوردی (صعود حرفه ای )،غار نوردی ، غواصی ، ورزش های زمستانی ، هوانوردی یا هرگونه پرواز به استثنای مواردی که بیمه شده به عنوان مسافر یک هواپیمای مجازکه توسط متصدی هوایی بازرگانی دارای مجوز اداره میشود یا تحت مالکیت و مدیریت یک شرکت بازرگانی قرار دارد پرواز نماید .

20- هزینه های پزشکی مربوط به حوادث ناشی از کارهای سخت و پرخطر نظیر کارهای ساختمانی.

21- اختلالات مادرزادی و بیماری های ناشی از آن.

نکات مهم :

آغاز پوشش این بیمه نامه همزمان با تاریخ ورود به کشور جمهوری اسلامی ایران به شرح مندرج در گذرنامه می باشد .

هزینه فسخ این بیمه نامه در صورتی که بیمه شده به دلیل عدم اخذ ویزای ایران قادر به انجام سفر خود به ایران نباشد معادل 2 یورو و در سایر موارد 3 یورو خواهد بود.

پرداخت خسارت در تمامی پرونده ها به ریال و یا واحد پول محلی فقط در محل وقوع حادثه و یا بروز بیماری می باشد .

دریافت امداد و خسارت از بیمه نامه ایرها:

در صورت نیاز به امداد با شمار های زیر تماس حاصل فرمایید و یا به نزدیکترین شعبه بیمه ایران محل اقامت و یا محل وقوع حادثه در داخل ایران مراجعه کنید .برای دریافت خسارت  ارائه اصل گذرنامه ، اصل مدارک درمان ، ویزا و بلیط ورود به ایران ضروریست .

سامانه پاسخگویی شبانه روزی بیمه نامه ایرها به زبان های فارسی ، انگلیسی و عربی : 86718601-009821

فکس : 86717369-009821

 

حق بیمه بیمه نامه مسافرتی مسافرین ورودی به ایران ورودی از کلیه کشورها:

مدت سفر / سن مسافر تا دوازده سال _ ریال بالاتر از دوازده سال _ ریال
از 1 تا 7 روز  875/000  1/750/000
از 8 تا 15 روز  1/750/100  3/500/000
از 16 تا 31 روز  2/100/000 4/200/000
از 32 تا 45 روز 3/500/000 7/350/000
از 46 تا 62 روز 4/375/000 8/750/000
از 63 تا 92 روز  5/250/000 10/500/000
شش ماه 10/500/000 21/000/000
یک سال 17/500/000 35/000/000

 

از طریق لینک زیر می توانید بیمه نامه حوادث و درمان مسافرین ورودی به ایران را خریداری نمایید ، فایل pdf بیمه نامه از طریق ایمیل و یا واتساپ برای شما ارسال خواهد شد .

پشتیبانی در واتساپ : 09121481462 جواد قبادی

خرید آنلاین بیمه درمان و حوادث مسافرین ورودی به ایران

  

 

Attachments:
Download this file (IRHA_Insurance_Conditions.pdf)شرایط عمومی بیمه مسافرتی ایرها[شرایط عمومی بیمه مسافرتی ایرها]149 kB
Download this file (IRHA_Insurance_Form.pdf)فرم پیشنهاد بیمه مسافرتی ایرها[فرم پیشنهاد بیمه مسافرتی ایرها]224 kB
Download this file (IRHA_POLICY_BIMEHSARA.pdf)Sample insurance policy[Sample insurance policy]153 kB
آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه ، خيابان آیت الله كاشانی بين خيابان اباذر و مهران پ 67 واحد 4
همراه: 09121481462
تلفن: 02144001971
فکس: 02144057215

منوی سایت