روش های پرداخت اقساط بیمه ایران

 

روش های پرداخت اقساط بیمه ایران

  روش های پرداخت اقساط بیمه ایران

1-پرداخت اینترنتی :

 از طریق لینک های زیر میتوانید اقساط  بیمه عمر و یا سایر بیمه نامه های بیمه ایران خود را پرداخت کنید :

1-1 سامانه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه ایران

در این روش فقط کافیست شناسه پرداخت قسط خود را که یک عدد هفده رقمی است و حاوی کلیه اطلاعات بیمه نامه شما می باشد را وارد کنید تا بطور خودکار اطلاعات بیمه نامه شما نمایش داده شود . درصورت تایید اطلاعات با انتخاب درگاه پرداخت یکی از بانک ها به صفحه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر هدایت خواهید شد و با تکمیل اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم به راحتی میتوانید اقساط بیمه ایران را پرداخت کنید .

1-2 پرداخت حق بیمه از طریق سامانه "بیمه ایران من"

در این روش با ثبت نام و ورود به سامانه "بیمه ایران من" می توانید با انتخاب گزینه پرداخت حق بیمه و وارد کردن شناسه پرداخت نسبت به پرداخت اقساط حق بیمه از طریق تکمیل اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم اقدام نمایید . همچنین در این روش علاوه بر پرداخت حق بیمه خدمات متنوع دیگری نیز در دسترس بیمه گذاران محترم می باشد . این خدمات عبارتند از : مشاهده جزئیات بیمه نامه ، مشاهده فهرست حق بیمه های پرداخت شده و پرداخت نشده ، مشاهده ارزش بازخریدی بیمه نامه ، صدور دفترچه اقساط حق بیمه و بسیاری خدمات متنوع دیگر.

2-پایانه های فروش مستقر در نمایندگی های بیمه ایران سراسر کشور

با مراجعه به نمایندگی های بیمه ایران سراسر کشور ،پرداخت اقساط بیمه ایران از طریق پایانه های فروش موجود در دفاتر نمایندگی امکان پذیر است .

3- مراجعه به هریک از شعب بانک کشاورزی سراسر کشور 

 

 

 

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه ، خيابان آیت الله كاشانی بين خيابان اباذر و مهران پ 67 واحد 4
همراه: 09121481462
تلفن: 02144001971
فکس: 02144057215

منوی سایت