بیمه مسئولیت مدیران رستوران هابیمه مسئولیت مدیران رستوران ها

بیمه مسئولیت مدیر رستوران :

تصور کنید یکی از مشتریان بدلیل لغزنده بودن کف رستوران تعادل خود را از دست بدهد و پس از زمین خوردن دچار شکستگی لگن شود .در مثال دیگری تصور کنید سیم برق یکی از کلید پریزها بیرون مانده و فرزند بازیگوش یکی از مهمانها به آن دست میزند و دچار برق گرفتگی میشود  در چنین شرایطی و یا شرایط مشابه مالک و مدیر رستوران مسئول حوادث بوده و میبایست خسارت های وارده را جبران کند که در صورت خرید بیمه مسئولیت شرکت بیمه خسارت وارده را جبران خواهد کرد .

بیمه مسئولیت مدنی مدیر رستوران در برابر استفاده کنندگان از رستوران ، بدین معنی که چنانچه در طول مدت اقامت میهمانان در رستوران یا استراحتگاه خسارت جانی به آنها وارد آید بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گذار نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود .


استثنائات بیمه مسئولیت مدیر رستوران :

خسارت های ناشی از موارد زیر خارج از تعهد بیمه مسئولیت مدیر رستوان میباشد .

1-    نزاع و درگیری و شورش
2-    حوادث ناشی از خطر استخر و سونا
3-    حوادث ناشی از خطرات مجموعه ورزشی استراحتگاه
4-    حوادث ناشی از مسمومیت غذایی

یک رستوران به چه بیمه نامه هایی نیاز دارد ؟

 

1- بیمه تامین اجتماعی :

بر اساس تکلیف قانونی تمام کارفرماها مکلف هستند کارکنان خود را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دهند .

2- بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان :

درصورت فوت و یا نقص عضو یک کارگر در حین کار کارفرما میبایست دیه فوت و یا نقص عضو کارگر را پرداخت نماید ، این در حالیست که در چنین مواقعی بیمه تامین اجتماعی نه تنها دیه فوت یا نقص عضو را پرداخت نمی کند بلکه طبق ماده 66 قانون تامین اجتماعی در مقام مدعی از کارفرما مطالبه خسارت میکند . لذا ضروری است مالکان و مدیران رستوران ها نسبت به خرید بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان اقدام نمایند تا چنانچه در حین کار در آشپزخانه و یا سالن و یا توذیع غذا حادثه ای برای یکی از کارکنان رخ داد خسارت های وارده از قبیل جبران هزینه های پزشکی و یا دیه فوت و یا نقص عضو توسط شرکت بیمه جبران گردد.

3- بیمه آتش سوزی :

وجود آشپزخانه و استفاده از کپسول های گاز و یا لوله کشی های گاز رستوران ها را در معرض خطر آتش سوزی قرار میدهد لذا بیمه آتش سوزی یکی از مهمترین نیازهای یک رستوران محسوب میشود

4- بیمه مسئولیت مدیران رستوران:

همانطور که در بالا توضیح داده شد خسارت های جانی وارد به اشخاص ثالث از قبیل مشتری های رستوران و سایر مراجعه کنندگان که رابطه استخدامی با رستوران ندارند توسط بیمه مسئولیت مدیر رستوران جبران میگردد .


خرید بیمه رستوران :

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع بیمه های مورد نیاز رستوران لطفا فرم زیر را تکمیل تا کارشناسان بیمه سرا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

لطفا نام و نام خانوادگی خودرا به حروف بنویسید
Invalid Input
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

02144001971

 

Attachments:
Download this file (bimehsara_Restaurant.pdf)پرسشنامه بیمه مسئولیت مدیران رستوران[پرسشنامه بیمه مسئولیت مدیران رستوران]151 kB
آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه ، خيابان آیت الله كاشانی بين خيابان اباذر و مهران پ 67 واحد 4
همراه: 09121481462
تلفن: 02144001971
فکس: 02144057215

منوی سایت