بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران
021-44001971
بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران

مهلت حمل کالا در بیمه باربری چقدر است ؟

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

با استناد به ماده 15 شرایط عمومی بیمه باربری بیمه گذار موظف است حداکثر تا دو سال از تاریخ صدور بیمه باربری نسبت به حمل کالای بیمه شده اقدام کند درغیر اینصورت بیمه نامه باربری فاقد اعتبار است مگر اینکه قبل از پایان مهلت مذکور بیمه گذار موافقت شرکت بیمه را بصورت کتبی مبنی بر تمدید مهلت یاد شده جلب نماید . بیمه گذار با ارائه اسناد و مدارک مبنی بر اثبات عدم حمل کالای بیمه شده پس از دو سال میتواند حق بیمه پرداخت شده را از شرکت بیمه باز پس بگیرد . 

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

فرم ارتباط با ما

Call Now Button
No Internet Connection