بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران
021-44001971
بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران

آیا بیمه تکمیلی هزینه درمان خارج از کشور را پرداخت میکند ؟

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

در صورتیکه درمان در داخل کشور امکان پذیر نباشد و بیمه شده جهت درمان به خارج از کشور اعزام گردد و یا در مواردی که بیمه شده در حین مسافرت به طور ناگهانی نیازمند به خدمات اورژانس و فوریت های پزشکی پیدا کند  با تایید کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کشور مقصد هزینه های درمان تا سقف تعهدات بیمه تکمیلی پرداخت میشود . و در صورت عدم تایید کنسولگری جمهوری اسلامی ایران هزینه های انجام شده با توجه با بالاترین تعرفه مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه محاسبه و پرداخت میگردد .همچنین در مواقعی که درمان در داخل کشور امکان پذیر است و یا خدمات پزشکی غیر اورژانس در مسافرت ها هزینه های انجام شده بر اساس بالاترین تعرفه مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه محاسبه و پرداخت میگردد.

ماده 13 شرایط عمومی بیمه تکمیلی : بیمه ‌شدگانی که به‌ علت عدم‌ امکان معالجه در داخل کشور با تشخیص پزشک معالج بیمه‌ شده و با تأیید بیمه‌گر به خارج اعزام می‌گردند و یا هنگام مسافرت به خارج از کشور به‌ دلیل فوریت‏های پزشکی نیاز به تشخیص و معالجه پیدا می‏کنند در صورتی که سفارت یا کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه، صورت‌حساب‌های هزینه‌های پزشکی و بیمارستانی آنان را تأیید کند تا سقف هزینه‌های مورد تعهد بیمه‌گر مندرج در قرارداد پرداخت خواهد شد. در صورت عدم‌ احراز هریک از موارد فوق، هزینه‌های انجام‌ شده با‌توجه به بالاترین تعرفه مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه‌گر محاسبه و پرداخت می‌شود.

تبصره : میزان خسارت براساس نرخ ارز اعلام‌شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در زمان ترخیص از بیمارستان محاسبه خواهد شد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

فرم ارتباط با ما

Call Now Button
No Internet Connection