بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران
021-44001971
بیمه سرا نمایندگی بیمه ایران

اخبار بیمه

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank

Bimehsara Com OffreNews

به مناسبت فرارسیدن 15 آبان ماه هشتاد و سومین سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران 10% تخفیف ویژه به خریداران بیمه بدنه خودروهای سواری علاوه بر سایر تخفیف ها اعمال خواهد شد.تخفیف مذکور از تاریخ 1397/08/15 لغایت 1397/09/04 قابل ارائه خواهد بود . لذا بدینوسیله به کلیه بیمه گذاران محترم توصیه میگردد با استفاده از این فرصت نسبت به خرید بیمه بدنه اقدام نمایند .لازم به ذکر است با افزایش سرسام آور قیمت خودروها و لوازم یدکی داشتن بیمه بدنه جهت جبران خسارت های احتمالی ناشی از تصادف و یا سرقت بیش از پیش ضروری به نظر میرسد .

سایر تخفیف های بیمه بدنه بیمه ایران عبارتند از :
1- تخفیف عدم خسارت :سال اول 25% سال دوم 35% سال سوم 45% سال چهارم 60%
2- تخفیف خودروهای صفر کیلومتر : خودروهای سواری 30% بارکش 20%
3- تخفیف گروهی:در صورتیکه بیمه گذار بصورت یکجا برای بیش از 50 خودرو بیمه بدنه خریداری کند با توجه به تعداد بیمه بدنه خریداری شده از 10 الی 20 درصد تخفیف داده میشود
4- تخفیف ویژه ایثارگران : جانبازان و آزادگان عزیز و اعضای محترم خانواده شهدا در زمان خرید بیمه بدنه میتوانند از تخفیف 20% بهره مند شوند
5- تخفیف ویژه اعضاء محترم هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور 10%
6- تخفیف ویژه به خودروهای با کیفیت : به خودروهایی که از سال ساخت آنها بیش از 5 سال سپری نشده باشد و دربانک اطلاعاتی بیمه ایران جزو خودروهای با کیفیت باشند 10% تخفیف ویژه کیفیت داده میشود
7- تخفیف نقدی : در صورت پرداخت نقدی حق بیمه بدنه 10% تخفیف اعمال میشود
نکته : حداکثر تخفیف قابل ارائه در بیمه بدنه از 70% تجاوز نخواهد کرد

محاسبه و خرید آنلاین بیمه بدنه بیمه ایران 

OPT 50

پرداخت خسارت بیمه زلزله کرمانشاه توسط بیمه ایران - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
Bimehsara Com KermanshahClaim

با دستور ویژه مدیر عامل بیمه ایران جناب آقای پورکیانی هشت تیم سه نفره از کارشناسان خسارت بیمه های آتش سوزی بیمه ایران به همراه مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران جناب آقای رضایی با حضور در شهر زلزله زده سرپل ذهاب اقدام به پرداخت خسارت در محل حادثه به دارندگان بیمه زلزله کردند که در روز اول با رسیدگی به 75 پرونده حدود یک میلیارد تومان خسارت پرداخت شد. مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران جناب آقای رضایی تعداد بیمه نامه های شناسایی شده در شهرهای حادثه دیده را حدود 1500 فقره اعلام کرد و تعهدات بیمه ایران در رابطه با بیمه نامه های صادر شده را حدود 30 میلیارد تومان اعلام کرد .
این در حالیست که بنا به گفته مجتبی نیک کردار معاون عمرانی استاندار کرمانشاه بیش از 11 هزار واحد مسکونی روستایی و 5 هزار واحد مسکونی شهری بطور کامل تخریب و برآورد اولیه از میزان خسارت به زیر ساخت ها حدود 1800 میلیارد تومان تخمین زده میشود. بیمه زلزله یکی از پوشش های تکمیلی بیمه آتش سوزی است که توسط بیمه ایران عرضه میگردد و با توجه  به موقعیت زلزله خیز کشورنقش مهمی در حفظ سرمایه های فردی و ملی دارد .

خرید بیمه زلزله

Bimehsara Com Top1

معرفی نمایندگان برتر بیمه ایران مجتمع سعدی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
Bimehsara Com Top1
لوح تقدیر نماینده برتر بیمه ایران
 

مراسم معرفی و تجلیل از نمایندگان برتر بیمه ایران مجتمع سعدی همچون سال های گذشته در تاریخ 1397/04/20 در باشگاه بیمه ایران واقع در شهرک غرب خیابان ایران زمین و با حضور تعدادی از مدیران ارشد بیمه ایران و مدیران و نمایندگان مجتمع سعدی بیمه ایران برگزار شد و بیمه سرا برای دهمین بار موفق به کسب این عنوان شد .

در این مراسم ابتدا آقای دکتر عبدالصمد خدامی مدیر محترم مجتمع سعدی ضمن خوش آمدگویی گزارشی از عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود را ارائه کردند و موفقیت های به دست آمده را حاصل همدلی و همکاری کارکنان و مدیران مجتمع سعدی برشمردند .

Bimehsara Com Top2
دکتر عبدالصمد خدامی مدیر مجتمع سعدی بیمه ایران

سپس جناب آقای محمد تفرشی به عنوان رییس شورای نمایندگان مجتمع سعدی مجموعه ای از نیازها و دغدغه های شبکه فروش مجتمع سعدی را در سخنرانی خود بیان فرمودند .
در ادامه جناب آقای رسول آریانپور معاونت محترم مدیر عامل بیمه ایران در سخنرانی خود ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از شبکه نمایندگان بیمه ایران به عنوان مالک بیش از 88 درصد از پرتفوی بیمه ایران بر لزوم داشتن نگرش حرفه ای از سوی کلیه همکاران تاکید کردند ایشان کار بیمه گری را کاری مقدس شمردند که با حمایت از زیاندیدگان و مال باختگان تامین و آسایش را با خود به ارمغان می آورد

Bimehsara Com Top3
آقای رسول آریانپور معاون مدیر عامل بیمه ایران

سخنران بعدی مراسم جناب آقای دکترحسین روحی معاونت محترم امور نمایندگان بیمه ایران بودند ایشان نمایندگان بیمه را شریکی مطمئن و ماندگاربرای بیمه ایران دانستند و سیاست ها و برنامه های بیمه ایران را جهت افزایش کیفیت و پالایش شبکه فروش تشریح کردند .

Bimehsara Com Top4
دکتر حسین روحی معاون امور نمایندگان بیمه ایران

ایشان ضمن اشاره به سیاست های ابلاغی مدیر عامل در سال 97 توسعه بیمه های زندگی را از اهم برنامه های بیمه ایران شمردند و همکاری نمایندگان بیمه عمر با نمایندگان جنرال را یکی از برنامه های جدید شرکت اعلام کردند . بازنگری در شرایط بیمه مسئولیت حرفه ای نمایندگان بیمه از دیگر محورهای سخنرانی ایشان بود .در ادامه ایشان از برقراری مجدد اعطای وام خرید دفاتر نمایندگان بیمه و همچنین امکان استفاده نمایندگان بیمه از تسهیلات رفاهی شرکت توسط شبکه فروش خبر دادند .
در ادامه مراسم جناب آقای فرهاد تحویلدار از مدیران مجتمع سعدی بیمه ایران با ارائه گزارشی نحوه انتخاب و گزینش نمایندگان برتر را تشریح کردند .

Bimehsara Com Top5
آقای فرهاد تحویلدار

آخرین سخنران مراسم جناب آقای دکتر نوری اعتماد دبیرمحترم انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران بودند .

Bimehsara Com Top6
دکتر علیرضا نوری اعتماد دبیر انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران

در ادامه مراسم نمایندگان برتر مجتمع معرفی و با اعطای لوح تقدیر و جوایز از ایشان قدردانی بعمل آمد . همچنین تعدادی از پرسنل بازنشسته مجتمع سعدی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند .

Bimehsara Com Top7
آقای جواد قبادی مدیر عامل بیمه سرا

اسامی نمایندگان برتر حقیقی بیمه ایران مجتمع سعدی در سال مالی 1396 
1- جناب آقای محمود ایزدی نمایندگی6267 
2- جناب آقای جواد قبادی نمایندگی 5301 ( بیمه سرا )
3- سرکار خانم سیمین برزگر نمایندگی 4963
4- جناب آقای علیرضا گل محمدی نمایندگی 5222
5- جناب آقای محمود دلجو نمایندگی 5678
6- سرکار خانم هنگامه سید احمد کرمانی نمایندگی 5549

اسامی نمایندگان برتر حقوقی بیمه ایران مجتمع سعدی در سال مالی 1396
1- شرکت ایمن نهال با کد 9979
2- شرکت پیام شهابان با کد 9985

اسامی کارگزاران برتر بیمه ایران مجتمع سعدی در سال مالی 1396
1- شرکت کارگزاری بهینه پوی با کد 9863
2- کارگزاری آقای ایرجی با کد 50135

اسامی نمایندگان برتر فروش بیمه عمر مجتمع سعدی در سال مالی 1396
1- جناب آقای سید عباس علوی لواسانی نمایندگی 5643
2- شرکت خدامت بیمه ای رایان سایپا
3- جناب آقای محمود ایزدی نمایندگی 6267

Bimehsara Com FireOffer

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی با 50% تخفیف ویژه 

 
Bimehsara Com FireOffer

پیرو بخشنامه مدیریت محترم بیمه های آتش سوزی بیمه ایران و به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی در راستای توسعه فرهنگ بیمه و ایمنی در جامعه 50% تخفیف به خطرهای آتش سوزی ، صاعقه و انفجار در بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی و حداکثر تا تاریخ 15 آبان ماه سالگرد تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران اعمال خواهد شد . لذا بدینوسیله از کلیه بیمه گذاران محترم دعوت میگردد با استفاده از فرصت پیش آمده نسبت به خرید بیمه آتش سوزی اقدام نمایند . لازم به ذکر است بیمه گذاران محترم علاوه بر بیمه آتش سوزی در صورت تمایل میتوانند خطرات زلزله ، ترکیدگی لوله آب ، مسئولیت ناشی از آتش سوزی و ترکیدگی لوله آب و سایر پوشش های تکمیلی بیمه اتش سوزی را بصورت انلاین خریداری نمایند .

با توجه به وقوع زلزله در غرب کشور و با هدف تشویق جامعه به خرید بیمه نامه های آتش سوزی و زلزله بیمه ایران مهلت تخفیف بیمه آتش سوزی را تا 15 آذرماه  تمدید کرد و همچنین
 تخفیف 50% فوق به حق بیمه بیمه زلزله نیز قابل تسری خواهد بود

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی 

Bimehsara Com Coupon

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank

Bimehsara Com Coupon

از ابتدای سال 1397 بیمه نامه های شخص ثالث صادره توسط تمام شرکت های بیمه فاقد کوپن هستند . این تصمیم در سندیکای شرکت های بیمه و با نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با اهداف زیر اتخاذ گردیده است .
1- حذف بار روانی ناشی از کوپنی بودن بیمه شخص ثالث
2- اصلاح باور عمومی اشتباه که تصور میشد فقط 4 بار (به تعداد 4 کوپن ) میشود از بیمه شخص ثالث استفاده کرد
3- کاهش مشکلات ناشی از جمع آوری و تبادل کوپن بیمه سال های قبل توسط نمایندگان بیمه
4- جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از کوپن های بیمه شخص ثالث
5- حرکت به سمت الکترونیکی شدن فرایند های صدور و خسارت بیمه ها با توجه به فراهم بودن زیرساخت های لازم همچون سامانه سنهاب بیمه مرکزی و حذف فرایندهای سنتی و کاغذی
در حال حاضر بیمه های شخص ثالث همچنان بصورت کاغذی اما بدون کوپن عرضه میگردند لیکن در آینده نه چندان دور با اصلاح قوانین کارت های الکترونیکی جایگزین بیمه نامه های کاغذی موجود خواهند شد

جهت اطلاع از شرایط و راهنمای دریافت خسارت بیمه های شخص ثالث کلیک کنید 

Bimehsara Com BreakOffer

بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث ماشین آلات کشاورزی - 3.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating Star BlankRating Star Blank
 
Bimehsara Com BreakOffer

پیرو بخشنامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف حمایت از فعالان بخش کشاورزی 100% جرایم مربوط به نداشتن بیمه شخص ثالث کلیه ماشین آلات کشاورزی از تاریخ پانزدهم مرداد ماه نودوشش الی سی دی ماه نودو شش بخشیده شد . مالکان و دارندگان ماشین آلات کشاورزی با استفاده از بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث میتوانند بیمه شخص ثالث خود را بدون پرداخت جریمه و بصورت نقد یا اقساط خریداری کنند . لازم به ذکر است به استناد بند ب ماده 24 قانون بیمه شخص ثالث مبلغی معادل حداکثر یکسال حق بیمه از کسانی که وسیله نقلیه خود را بیمه شخص ثالث نمی کنند به عنوان جریمه دریافت و به صندوق تامین خسارت های بدنی داده میشود . صندوق مسئول پرداخت خسارت در مواردی است که مقصر حادثه نامشخص و یا فاقد بیمه شخص ثالث و یا تعهدات بیمه نامه کسری دارد .

Bimehsara Com Offer News

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank

Bimehsara Com Offer News

با هدف خدمت رسانی مطلوب و تامین آرامش مسافران در ایام نوروز بیمه ایران به کلیه عزیزانی که از تاریخ 15 اسفند 96 الی 31 فروردین 97 اقدام به خرید و یا تمدید بیمه بدنه کنند از 10% تخفیف ویژه نوروزی علاوه بر سایر تخفیف های موجود بهره مند خواهند شد .لازم به ذکر است تخفیف نوروزی بیمه بدنه صرفا برای خودروهای سواری پیش بینی شده است .همچنین در این طرح امکان صدور بیمه نامه بدنه کوتاه مدت در دوره های زمانی 15 روز ، 30 روز و 45 روزه با تخفیف نوروزی پیش بینی شده است .

سایر تخفیف های موجود و قابل ارایه به بیمه گذاران عزیز در بیمه بدنه عبارتند از :


1- تخفیف عدم خسارت :سال اول 25% سال دوم 35% سال سوم 45% سال چهارم 60%
2- تخفیف خودروهای صفر کیلومتر : خودروهای سواری 30% بارکش 20%
3- تخفیف گروهی:در صورتیکه بیمه گذار بصورت یکجا برای بیش از 50 خودرو بیمه بدنه خریداری کند با توجه به تعداد بیمه بدنه خریداری شده از 10 الی 20 درصد تخفیف داده میشود
4- تخفیف ویژه ایثارگران : جانبازان و آزادگان عزیز و اعضای محترم خانواده شهدا در زمان خرید بیمه بدنه میتوانند از تخفیف 20% بهره مند شوند
5- تخفیف ویژه اعضاء محترم هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور 10%
6- تخفیف ویژه به خودروهای با کیفیت : به خودروهایی که از سال ساخت آنها بیش از 5 سال سپری نشده باشد و دربانک اطلاعاتی بیمه ایران جزو خودروهای با کیفیت باشند 10% تخفیف ویژه کیفیت داده میشود
7- تخفیف نقدی : در صورت پرداخت نقدی حق بیمه بدنه 10% تخفیف اعمال میشود
نکته : حداکثر تخفیف قابل ارائه در بیمه بدنه از 70% تجاوز نخواهد کرد

محاسبه و خرید آنلاین بیمه بدنه

Bimehsara Com 724

صدور شبانه روزی بیمه شخص ثالث بیمه ایران - 5.0 out of 5 based on 3 votes

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
Bimehsara Com 724

صدور شبانه روزی بیمه شخص ثالث بیمه ایران

با هدف ارایه خدمات برتر و متمایز و پیشگیری از عواقب احتمالی ویرانگر اتمام اعتبار بیمه شخص ثالث عزیزانی که بعد از پایان ساعت اداری ودر تعطیلات به وضعیت بیمه نامه خود پی میبرند طرح صدور شبانه روزی بیمه شخص ثالث بیمه ایران در بیمه سرا عملیاتی گردید .

سامانه محاسبه و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث 

توضیح : در صورت ارسال مدارک و پرداخت حق بیمه تا ساعت 22:30 بیمه شخص ثالث به تاریخ همان روز و در غیر اینصورت بیمه نامه به تاریخ روز بعد صادر خواهد شد .

شماره تماس : 09193085301

Bimehsara Com Kermanshah

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
Bimehsara Com Kermanshah
با توجه به پهناور بودن ایران و قرار گرفتن روی کمربند زلزله خیز جهان هر چند سال متاسفانه شاهد وقوع زلزله در بخشی از این سرزمین هستیم که باعث از بین رفتن سرمایه های انسانی و مالی فراوانی میشود هر چند که تعداد تلفات جانی در حادثه زلزله کرمانشاه نسبت به زلزله بم و زلزله رودبار که در مقیاس ریشتر تقریبا در یک سطح قرار داشتند کاهش بسیار چشمگیری داشته لیکن تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله بسیار است . یکی از بهترین روش های مدیریت ریسک خسارت های مالی ناشی از زلزله انتقال ریسک این خطربوسیله بیمه زلزله به شرکت های بیمه است ، شرکت های بیمه با استفاده ازروش های علمی از جمله بیمه های اتکایی یا توزیع جهانی ریسک  بر اساس مقدار سرمایه و ظرفیت نگهداری  بخشی از ریسک پذیرفته شده را نزد خود نگهداری و بخش زیادی از آن را به شرکت های داخلی و خارجی دیگر منتقل میکنند ودر چنین شرایطی در صورت وقوع حوادث تلخ شبیه زلزله کرمانشاه خسارت های وارده با مشارکت شرکای خارجی به سهولت جبران میگردد بدون اینکه نیازی به کمک های مالی دولت ویا مردم باشد . متاسفانه با توجه به حجم وسیع خسارت های مالی زلزله کرمانشاه که حدود 5000 میلیارد تومان برآورد شده و با نگاهی به تعهدات شرکت های بیمه که حدود 130 میلیارد تومان در این حادثه در مجموع میبایست خسارت پرداخت کنند به این واقعیت تلخ پی میبریم که حداکثر 2/5 درصد از خسارت های مالی وارد شده توسط صنعت بیمه جبران میشود و 97/5 درصد دیگر فاقد پوشش بیمه ای هستند .

ضریب نفوذ بیمه به عنوان یکی از شاخص های مهم ارزیابی وضعیت بیمه هر کشور که از حاصل تقسیم حق بیمه تولیدی به تولید ناخالص داخلی هر کشور بدست میآید برای ایران در سال 1394 معادل 2.08% بوده و این در حالیست که این شاخص درجهان 6.23% بوده همچنین حق بیمه سرانه به عنوان یکی دیگر از شاخص های مهم ارزیابی وضعیت بیمه که از حاصل تقسیم تولید ناخالص داخلی هر کشور به تعداد جمعیت آن کشور بدست می آید برای ایران در سال 1394 معادل 96 دلار بوده و در همان سال این شاخص در جهان 621 دلار برای هر نفر بوده است . شاخص های فوق بیانگر این واقعیت است که از ظرفیت بالای بیمه برای حفظ سرمایه های جامعه و کمک به رشد اقتصادی غافل مانده ایم

با امید به این که با تصویب و اجرایی شدن قانون صندوق بیمه حوادث طبیعی وتلاش بیشتر کارکنان صنعت بیمه برای معرفی مزایای بیمه به آحاد جامعه در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت های چشمگیری در این زمینه باشیم و از ظرفیت های بالای بیمه برای حفظ سرمایه های ملی بیش از پیش استفاده کنیم.

Zelzeleh5

صفحه1 از2

فرم ارتباط با ما